Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért megy fel alvás közben?

Miért megy fel alvás közben?

Figyelt kérdés

Generizált szorongásom van, enyhe depresszióval és pánikzavarral.


3 gyógyszert kell szednem. Mindegyikből felet.


loranxil 1 mg Reggel fél Este fél

Escitil reggel fél

agomelatin anpharm este fél szem.


Nappal nincs baj a pulzusommal kb 75-80 között mozog.


Este meg mikor lefekszek beveszem a loraxilt ugye ugyanúgy mert azt kell este meg reggel. Meg este mellé beveszem az Agomelatin Anpharmot. Este 10 kor elalszok éjjel meg arra ébredek hogy magas a pulzusom.. 130-140 de a vérnyomásom 118/70. Utána lassan visszaáll 80 ra este. Mikor lefekszek akkor is jó. Csak alváskor 5 óra elteltével igy felszalad. De nem pánikrohamot kapok mert full nyugodt vagyok meg nem verejtékezem nem remegek nincs halál félelmem meg semmi csak szapora a szívverésem.


Ez mitől lehet? Nappal nem szalad fel csak alváskor este.


25/F 172cm/70kg

Labor vérképem jó. Voltam kardiológián ott se volt semmi.


Kedden kezdtem el szedni a gyógyszereim.


2023. febr. 3. 14:52
 1/2 anonim ***** válasza:
A gyógyszert felíró orvossal konzultálj. Lehet a betegséged tünete is, nemcsak a gyógyszer mellékhatása. Vagy mindkettőtől független alvászavar.
2023. febr. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Beszéltem vele mondta hogy nem kéne felmennie a pulzusomnak.

Alvásra írta amúgy fel. Mert én vagyok az első talán akinek felmegy.

Lehet az Agomelatintól. Mondta hogy estére most ne vegyek be belőle.

2023. febr. 3. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!