Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha ma 19:30 körül lesz telihol...

Ha ma 19:30 körül lesz telihold, akkor az éjszakai alvásomat már nem befolyásolja?

Figyelt kérdés

2023. febr. 5. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
A telihold egyáltalán nem befolyásolja, nem a középkorban élünk.
2023. febr. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De nálam befolyásolja.
2023. febr. 5. 19:52
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
Akkor húzd le a redőnyt.
2023. febr. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Csak akkor befolyásolja, ha látod a fényét.(Mert a tested ilyenkor azt hiszi, hogy még nappal van és nem termel annyi melanin nevű alvás hormont) Ha a szobába nem jut be a hold fénye, akkor a hatása hatástalan.
2023. febr. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Teljesen sötét szobában alszom. Nem a fénye befolyásolja az alvást, hanem a holdciklus. Sosem látom, aludni mégsem tudok soha ilyenkor.
2023. febr. 6. 07:01
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
5. Ha nem tudnál róla, simán aludnál.
2023. febr. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez nem így van. Sosem tudtam milyen a holdállás, nem is foglalkoztam ezzel. Viszont az elmúlt pár évben kezdődött, hogy minden hónapban volt egy éjszaka, amikor nem tudtam elaludni sehogy sem, volt amikor egyetlen percet sem sikerült aludni. Így jöttem rá, hogy a telihold miatt van. Ugyanez van a frontokkal is, sosem volt vele gondom, most meg tudom mikor van front, mert nagyon fáj a fejem. Ez is az elmúlt években kezdődött.
2023. febr. 6. 08:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Kifejtenéd, hogy ugyan mégis mit számít, hogy a Nap hátulról éppen telibe süti a Holdat? Csak a gravitációs hatással ne gyere, mert az amúgy is újholdkor a legnagyobb, nem teliholdkor.
2023. febr. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!