Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pár másodpercig furcsa szivver...

Pár másodpercig furcsa szivveres érzés es legszomj?

Figyelt kérdés

Hirtelen elkezdett szaporabban verni a szívem, össze-vissza emellett olyan volt, mintha enyhe legszomjam lenne. De egyébként is meg vagyok fázva, igy nem kapok rendesen levegőt. Most odatettem a kezem es olyan mintha néha a normál szivveres közben hirtelen kettőt "bedobbanna". De mar most nagyon ráparáztam. Sose volt még korábban ilyen. Orvosi alkalmassági vizsgálatokon mindig rendben volt az EKG-m is. Meg kell ettől ijednem? Eleg hypoconder vagyok es attol felek, hogy most bármikor leállhat hirtelen a szívem.

24/L


2023. febr. 11. 14:42
 1/4 anonim válasza:
Szia! Sajnos tudom miről beszélsz. Üdv a hipochonderek klubjában. Évek óta küzdök ezzel én is. Sokan mondják, hogy fejben kell eldönteni. Én nem tudom megmagyarázni nekik,hogy ez nem megy. Nekem is vannak ilyen érzeteim és nálam is hál ' Istennek mindig minden rendben van/volt... Ne izgulj, nem lesz semmi de semmi bajod, viszont ha ráizgulsz, akkor aztán lesz gyors szívverés esetleg magasabb vérnyomás - ami normális mivel izgatott állapotban ezek fel mennek- Úgyhogy ne aggódj kérlek! Semmi de semmi baj nem lesz. Próbáld elterelni a gondolataidat, foglald el magad vidám pozitív dolgokkal és észre sem veszed majd ezeket. De!!!! Minden képp keress fel egy szakembert! Én is azt teszem! Ez nem szégyen. Egyedül a hipochondriát nem lehetegoldani! Kitartást és jó egészséget neked!
2023. febr. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Azóta szerencsére nem ismétlődött. Nem simán szapora szivveres volt, hanem ossze vissza es valami furcsa érzéssel társul, de nem tartott maximum 5 masodpercig. A vernyomasom megmértem, az rendben van, a pulzusom is rendben van (75).
2023. febr. 11. 15:33
 3/4 anonim válasza:
Ne ijedj meg, sajnos ez a hipochondria ilyen. De ha időben felismered kezelhető és kezelni kell hogy később ne legyen rosszabb. Jó egészséget!
2023. febr. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez extrasystole, es artslmatlan, szivesen meghallgatnam a szivveresed.
2023. júl. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!