Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Brutális izzadás mit csináljak?

Brutális izzadás mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Voltam dokinál,(házi) csináltatott egy vérképet,és ezzel el is intézte,hogy nincs semmi bajom.

pedig: sétálok pár percet és ömlik rólam a víz, melegem van mindig, minusz fokokban is izzadok, otthon nem tudok már meglenni nyitva van az ablak és megy a ventillátor és póló nélkül fekszem le... doki szerint minden rendben, szerintem ez nagyon nincs rendben....

27év férfi, 170cm 70kg...


2023. febr. 13. 18:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
TSH volt azon a vérképen? Mennyit eszel egy nap?
2023. febr. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Volt, 2,310 az értéke
2023. febr. 13. 18:11
 3/25 anonim ***** válasza:
Kérjél beutalót endokrinológushoz. Ha megtagadja, akkor magánba. Ha az nem jön be, akkor az endokrinológusnak csak lesz további ötlete.
2023. febr. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Szedsz valami gyógyszert vagy drogot?
2023. febr. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

"Szedsz valami gyógyszert vagy drogot?"

Nem!

"Kérjél beutalót endokrinológushoz. Ha megtagadja, akkor magánba. Ha az nem jön be, akkor az endokrinológusnak csak lesz további ötlete."

rendben

2023. febr. 13. 18:25
 6/25 anonim ***** válasza:

Szia. Én is így vagyok, csak én no vagyok, idősebb nálad jóval (igen, hamarosan jön a klimax, de még nincs itt) es 15 éve ez van velem is. Viszont nálam csak és kizárólag reggel, amíg beerek a tőlem 10 percre lévő munkahelyemre. Aztán elmulik gyorsan és másnap reggel ugyanaz...


Mínusz 12 fokban is nyitott kabátban vagyok reggel, és ha előtte jöttem ki a zuhany alól, akkor is leizzadok mire beerek.


Szerencsére nem látványos és nem "szagos" egy cseppet sem, "csak" vizes az arcom, hajam töve, és néha a hátamon a ruha egy kicsit.


Én is el vagyok tőle keseredve. Annyi vigasztal csak, hogy kb. összevissza 15 percig tart.


Hétvégén nincs ilyen gondom.


Én is szívesen olvasnék valami okosat..

2023. febr. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Mióta van ez nálad kérdező?
2023. febr. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

6-os, kitartást.


Mióta van ez nálad kérdező?

Igazából több éve, de most már brutális, eddig nem volt ennyire rossz...

2023. febr. 13. 18:30
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Sportolsz valamit? És éjszaka mi a helyzet? És nyáron?
2023. febr. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Sportolsz valamit? És éjszaka mi a helyzet? És nyáron?

Nem sportolok.

pfuu brutális a nyár, ömlik rólam a víz(éjszaka is)

2023. febr. 13. 18:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!