Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit csinaljak, hogy ne izzadja...

Mit csinaljak, hogy ne izzadjak le azonnal, miutan beleptem a munkahelyemre?

Figyelt kérdés

Eucerin izzadasgatlo golyosdezodort hasznalok, ami nagyon nagyon jo, kiveve akkor, amikor dolgozok.

A munkahelyemen iszonyatosan meleg van, megy a futes, amit nem lehet letekerni (nem mi szabalyozzuk) es teli van hutokkel, amik befutenek, osszesen 8 db van belole. Amint beerek a hidegrol a melegbe, izzadok vagy 5 litert , atnedvesedik a ruham honalja, es hiaba parfumozom, nem megy ki a szag nyilvan.

Ujra szoktam dezodorozni, de mar csak a tisztatalan boromet kenegetem, igy az se megoldas.

Olvastam hintoporos tippekrol, de a legtobb ruham sotet szinu, igy az kilove.

Egyenkent rovidujju poloba es trikoba szoktam lenni.

Eleg kellemetlen erzes igy lenni egesznap, van valami tippetek?


L



2017. nov. 27. 20:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is rettenetesen izzadós vagyok sajnos, szégyelltem magam mindig emiatt mert látszott az izzadt folt néha a pólómon, pulcsimon..

Emellett budi is voltam sajnos.

De aztán rá találtam a neten erre: Naturland solution antisudorica

Nekem egyedül ez segített a sok közül.

Viszont nem szabad túlzásba vinni.

Én úgy szoktam hogy 2 napot kenem(zuhanyzok, be kenem vattapamaccsal, majd reggel megint tusolok mert muszaj azt lemosni.)(Amint be kented magad dobd ki a pamacsot, moss kezet)

Majd pár napot kihagyok és megint be kenem.

Előre szólok, viszketni fog!

Nekem van hogy nagyon viszket, ilyenkor nagyon picit megvakarom. De amúgy nem szabad agyon vakarni, főleg miközben ez rajta van!

Próbáld ki, patikába meg találod az arat nem tudom utoljára nekem 1000 vagy 1500 volt.

Sok sikert!

2017. nov. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Azta, koszonom! Ez sokat segitett!!

Holnap kirpobalom!

Szoktal melle sima dezodort hasznalni, az illat vegett?

2017. nov. 27. 21:17
 3/12 anonim ***** válasza:

Az a lényege hogy ezzel éjszaka kened csak magadat, mással nem szabad bekenni! Tehát nem szabad össze keverni ezt és pl egy dezodort. Utána minden kepp mosd le reggel! Ez ilyen kis üvegbe van van amúgy.

Utána zuhanyoztal, majd akkor hasznalhatsz dezodort!

2017. nov. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

De tényleg, előre szólok! Viszeketni fog lehet neked is! Illetve ha túlzásba viszed meg jobban viszket és kiszaritja a bort.

Onnan tudom hogy nekem mivel bevált, túlzásba vittem és pár napig kellemetlen volt..

2017. nov. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nyissátok ki az ablakot. Napközben 5 fok van.
2017. nov. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nincsen ablak, ha lenne, se oldalana meg a dolgot.
2017. nov. 27. 22:39
 7/12 A kérdező kommentje:
Egyenkent ez a dolog masnapra mar kifejti a hatasat?
2017. nov. 28. 13:46
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem 2-3 nap után volt hatásos!

Olvass róla a neten, sokan dicsérik!

2017. nov. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Koszi!:)

Egyebkent fog viszketni azutan is, miutan lemosom?

2017. nov. 28. 18:09
 10/12 anonim ***** válasza:

Akkor nem fog már, nekem legalábbis nem szokott, de ha túlzásba viszed akkor sajnos akkor is fog ha le mosod. De majd ki tapasztalod, én azt tanácsolom hogy ritkán kend ha lehet úgy is hatásos lesz szerintem neked is.

Nincs mit :)

2017. nov. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!