Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szokott ilyen lenni másnál is?

Szokott ilyen lenni másnál is?

Figyelt kérdés

Utóbbi 2 napban 2-3 szor felkelek éjjel. Lefekszek kb éjfélkor és felkelek kb hajnali 2-kor meg fél6 kor meg van mikor egy éjszaka 3 szor is .


De pl előtte való héten este lefeküdtem reggelig aludtam és nem keltem fel egyszer se éjszaka.

De van mikor jön ilyen 3-4 nap hogy így alszok.


Nálatok is szokott így lenni?

Néha idegesít hogy hallom a fülembe a szívdobogásom ha fekszek a párnán...


2023. febr. 14. 08:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, ezek az időjárási frontok nagyon borzalmasak.
2023. febr. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Arra gondolok én is.. Bárcsak 25 éves vagyok.


De egyik nap 10 fok este -5 meg össze vissza meleg meg hideg front ..

2023. febr. 14. 16:07
 3/4 anonim ***** válasza:

02.12 és ma nincs front semmilyen, meg tegnap sem, csak melegedés a magasban. Nem kell mindent rájuk kenni.

[link]

2023. febr. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gungasam ***** válasza:
Nézzed meg a vérnyomásodat. Amikor nem tud aludni az ember, nem fáj ugyan semmije de úgy fel van dobódva, lehet, hogy lisé magasabb mint szokott lenni. El kell hagyni az ajzó szereket legalább délután. Fekete tea, kávé, kóla...stb.Esti evés is okozhat álmatlanságot és ezekhez még jöhet a fronthatás is, a dolgok összeadódhatnak.
2023. ápr. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!