Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Más-nál is szokott lenni...

Más-nál is szokott lenni mikor elmegy WC-re akkor nagyon habosat vizel mert nálam ez van mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Sok hüjeséget olvastam és hát és sok helyen irta hogy utalhat vesebetegségre stb...!!! 14 éves fiu vagyok.És még ez melet szokott másnál lenni hogy fáj a dereka egy kis munkátol nyám azt monta hogy azért mert folyton be vagyok görnyedve??? kérlek beneteket irjatok!!!

2016. márc. 12. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Másoknál is lehet habos pisilés ,ez kortól független .

A vese rengeteg anyagot választ ki a vérből,és van olyan amitől ez lesz .Lehet hogy jól látja anyud,a helytelen test tartást .

2016. márc. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
lehet bármi, az is lehet, hogy pl. a wc tisztító miatt lesz habos a víz, de lehet betegség miatt is. elmész orvoshoz, egy vérvétel és egy vizeletminta kimutatja, ha valami probléma van. ennyit szerintem megér az aggódás helyett
2016. márc. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj le a körzeti dokihoz, biztos ami biztos
2016. márc. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!