Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Megoldás lehet a hormontablett...

Megoldás lehet a hormontabletta azok számára akik nem tudnak hízni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 4. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
olyan fogamzásgátlot szedek,amire mindenki panaszkodik,hogy mennyit hizott tőle...nah,én semmit...zabálok,napi 4-5ezer kalória simán megvan,de egy grammot se hizok...
2010. okt. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha férfi vagy akkor nem
2010. okt. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem szabad ilyen cellal gyogyszert beszedni, es felboritani az egeszseges hormonhaztartast.


Berescseppet lehet fogyasztani, amitol nagyon jo lesz az etvagy, es mozogni, ami szinten meghozza a jo etvagyat,

viszont erositi a szervezetet, igy izmositja is.


Alakformalasra lehet gondolni, es azt a torna segitsegevel.

2010. okt. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Sziasztok! én sose voltam valami "vastag" de mostanában az utóbbi egy évebe nagyon sokat eszek a pasimat simán lekörözöm de hiába mert inkább fogyok mint hízok...engem is zavar hogy miért nem hízok semmitől..lehet ez csoki raklap számmal..vagy bármi!!de gyógyszert soha nem szedtem semmire...erre se szeretnék szerintetek az miért van?:)
2010. okt. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem szedjetek tömegnövelőt :)
2010. okt. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
inkább egy endokrinológiai kivizsgálás kéne nektek, valószínűleg pajzsmirigy problémátok van...de a háziorvost sem ártana felkeresni, hogy a cukorbetegséget kizárja
2010. okt. 5. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én már voltam mind a 2-n és azt mondták rendben van:D
2010. okt. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!