Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A túlsúlyom miatt visel meg a...

A túlsúlyom miatt visel meg a tömegközlekedés?

Figyelt kérdés

Túlsúlyos (166 kg) fiatal srác vagyok, és azt vettem észre, hogy azokon a napokon amikor sokat kell tömegközlekednem eléggé elfáradok. Amikor otthon vagyok vagy autóval megyek nem érzem magam olyan fáradtnak. Más is így van ezzel, vagy ezt is a túlsúly okozza?


Azt észrevettem hogy megterhel gyakran az átszállás, álldogálás, lépcsőzés az aluljárókban, de ez képes lehet ennyire kihatni az egész napomra? Ha rendszeresen mozognék könnyebb lenne ezekkel megbirkózni vagy először fogynom kellene?



2023. febr. 16. 13:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Harmadakkora testömeggel én is észrevettem, ha sokat megyek egy nap, akkor fáradtabb vagyok, mintha nem.


A fogyást és a mozgást is ajánlom, jobban fogod magad érezni, akkor is, ha tömegközlekedsz, akkor is, ha nem.

2023. febr. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
Vagy 100 kilót cipelsz pluszban magadon. Mit vársz?
2023. febr. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
62%
Hogy a fa… lehet 166 kilosra elhizni?
2023. febr. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Metionin ***** válasza:
64%

Hát engem is leszív a tömegközlekedés pedig 45 kiló vagyok...

Persze, biztosan jobban bírnád kisebb súllyal de sokszor a zötyögés a járművön meg a várakozás fárasztó.

2023. febr. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
69%
166 kilo az nem tulsuly, az koros elhizas. Te is tudod hogy nagyon gaz, ne tegyel ugy mintha csodalkoznal hogy negativan befolyasolja az eletedet. Igen, attol van hogy elfaradsz, igen, fogynod kellene, es egyaltalan nem kene autoval jarnod mert akkor meg azt a keves mozgast se vegzed el ami a buszmegalloig eljutashoz kell.
2023. febr. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem szoktam autóval járni túl gyakran. És nyilván, tudom hogy erősen túlsúlyos vagyok, csak érdekelt hogy ez emiatt van-e.
2023. febr. 16. 14:19
 7/19 anonim ***** válasza:
0%

Nem, dehogy amiatt van, a zsirtunder huzza ki a labadbol az erot.


Minek kell ilyen full kamu kerdesekkel teleszemetelni az oldalt?

2023. febr. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy attól van.


Már egy minimális mozgás is sokkal jobban megterheli a szervezeted/szívedet mint egy normál embernél.


Fiatal vagy még... ha sokáig akarsz élni és élvezni is akarod az életet akkor kezdj el fogyózni :)

2023. febr. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 veterán vas ***** válasza:
88%

Már ne is haragudj kérdező, a 166kg ismeretében mégis mit gondoltál?

Talán valaki azt írhatná udvariasságból, hogy semmi baj a kilóiddal, bizonyára a frontérzékeny vagy, esetleg valami hiányzik a szervezetedből, talán sokat stresszelsz???

Ne szépítsd a dolgot, le kell fogyni a lehető leggyorsabban.

2023. febr. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Pont azért kérdeztem, mert sejtettem hogy van köze hozzá. Kíváncsi voltam más is van-e így ezzel, és ezek szerint simán előfordul ez soványabb emberekkel is.


Amúgy honnan jön ez a "semmi baj a kilóimmal" dolog?? Hol utáltam én arra, hogy így gondolnám vagy azt várnám hogy így gondolja bárki?

2023. febr. 16. 16:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!