Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit lehet ez ellen tenni?

Mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
Félek a szívrohamtól és minden szívvel való kapcsolatos dologtól, már évek óta annyit figyelgettem magam és annyi tünetet érzek, hogy lehet már tényleg szívproblémáim vannak, voltam tavaly és az előtt is egy csomó vizsgálaton, 24-órás ekgn és terheléses ékgm nem volt csak de volt rendes ekg és szívultrahang is, mindig azt mondták semmi bajom, egész életembe sportoltam, fociztam és most terembe járok de félelemmel sportolok , mert mindig jön valami tünet és mindig jön a stressz, idén leszek 22 éves és nem akarom, hogy ez így folytatódjon , pár évvel ezelőtt láttam ahogy focisták halnak meg szívrohamba és ez úgy bennem maradt azóta, hogy már mindent képzeltem be és lehet már nem csak képzelem…..

2023. febr. 23. 09:30
 1/6 A kérdező kommentje:
Értem azt is, hogy vannak extrasystolék az embernek de valamiért nem tartom azt sem normálisnak akár nyugalmi állapotba és akár sportközbe is
2023. febr. 23. 09:35
 2/6 anonim ***** válasza:
Ûdvözöllek! A sport egészséges az egész testnek. Inkàbb az idegeiddel lehet a probléma. A rendszeres sportorvosi ellenôrzésre eljàràs talàn megnyugtat. Az idegeid erôsitése céljàbòl szedhetnél B vitamin komplexumot !
2023. febr. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem küldenek már sehova vizsgálatra , mert mindig azt mondják fölösleges. Nem tudok megnyugodni , mert mindig van valami tünet. Igen igazad lehet az idegeimmel lehet gond , mert van amikor érzek belül ilyen össze rándulásokat ahogy dobog a szívem vagy valami ilyesmi nem lehet leírni, mintha a hasamnál vagy valahol lennének rándulások hirtelen
2023. febr. 23. 11:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia pts
2023. febr. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Többnyire azzal hogy ezen aggódsz te saját magadnak vonzod be. Minél többet pattogsz ezen annál többször lesz ilyen bajod. Neked nem vizsgálat kell hanem pszichológus, nyugtató tea és magneB6. Semmi bajod nincs, mert megvizsgálták, saját magadnak idézed elő a pánikot és nagy valószínűséggel hipochonder vagy nem szív beteg. Kezeld a stresszt, máshogy nem fog elmúlni.
2023. febr. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De olyan is van állok és ha többet állok és nem mozdulok meg valamerre már kezd a szívem verni össze vissza s kapom a hülyét
2023. febr. 23. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!