Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet a hasammal?

Mi lehet a hasammal?

Figyelt kérdés
Tegnap kezdtem érezni,hogy feszül a gyomrom,aztán este sikerült WC re mennem,előtte 1-2 napig nem sikerült. Már megszokott dolog nálam, hogy napokig nem székelek, de olyan is van 2-3 napig egymás után van szeklet,illetve ha olyanja van a hasamnak akár hasmenésem is van. Nos most ugye tegnap este sikerült elmenni,aztán üres gyomor érzésem volt,mintha levegő lenne csak benne,reggel felkeltem és ettem pár falatot,aztán egesznap csak ilyen falatozások voltak. Egesznap éreztem ezt feszulest, közbe olyan mintha éhes is lennék. Nem egyfolytában fáj,csak hullámokban,most korog is a hasam,mint amikor égés vagyok ,de nem tudok enni,vagy csak nem merek,már magam sem tudom. Egyébként gyomornál indul és mint egy villám baloldalon végig szalad a feszules,egész az alhasba. Menstruációm most fog elmúlni
2023. febr. 26. 21:52
 1/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Fogyás volt az elmúlt 1 hónapban?
2023. febr. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem igazán,bar elég vékony vagyok alapból is. 45kg,156cm vagyok
2023. febr. 27. 06:25
 3/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Akkor viszont először erre a nem rendszeres étkezésre és nem rendes ételekre gondolnék, de annyi minden más is lehet, hogy ezt itt sorolni kár lenne. Háziorvost keresd fel, mondd el ezeket neki, esetleg dietetikust kellene bevonni, mert így magától nem fog megoldódni soha.
2023. febr. 27. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elég rendszertelen az étkezési az biztos. Csak menstruacio előtt szokott normális étvágyam lenni.
2023. febr. 27. 08:26
 5/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Majd lesz étvágyad, de nem sokat kell enni, csak rendszeresen, főtt étel is legyen benne, rostdús ételek, szénhidrát is valahogy elosztva napi 3x-ra.
2023. febr. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Most végül sikerült WC re mennem. Puhább volt a székletem. Ma ma még nem fájt a hasam,talán az előbb baloldalt bele szúrt. Hátha mostmar rendbe jönne. Lehetséges, hogy valamit nem tudok könnyen megemészteni?
2023. febr. 27. 09:08
 7/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Persze lehet, meg lehet intolerancia, allergia, bármi, de így nehéz lenne megmondani.
2023. febr. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!