Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit csináljak a hasammal?

Mit csináljak a hasammal?

Figyelt kérdés

Suliba folyton korog, és nagyon kellemetlen, hogy a 25 fős osztályomba amikor csend van, folyton az én hasam korgását hallani. :S:S:S:S

Semmi sem jó, ha nem eszek előtte semmit, akkor korog, ha meg eszek akkor zuborog (ugye emészt.., és olyan utána mintha pukizni kéne.

Ha meg stresszesebb vagyok, akkor még jobban hallani mindent, nagyon kellemetlen, mit lehet ezzel kezdeni?


19/L


2011. okt. 2. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Vannak emésztést elősegítő gyógyszerek, egyszer próbálj ki egyet, hátha segít. Amúgy meg mindenkivel előfordul, de inkább egyél, nehogy leessen a cukrod a suliban.
2011. okt. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bár fiatal vagy,ha ez téged zavar,és nem tudsz rajta sehogy sem változtatni,egy colonoscopia nem ártana szerintem.Ott biztos kiderülne,mitől zuborog a hasad.
2011. okt. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nincs baja a hasamnak, csak zavaró, viszont érdekes h itthon sosincs ilyen problémám h zuborogna v korogna, csak hogyha suliba vagyok órán, akkor jön elő valami......
2011. okt. 2. 22:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor inkább stresszoldó levendula és citromfű tea, Valeriána.
2011. okt. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!