Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy oldható meg a székrekedés?

Hogy oldható meg a székrekedés?

Figyelt kérdés
Fiatal lány vagyok. Figyelek az egészséges életmódra. Sok gyümölcsöt-zöldséget eszek. Figyelek a rostgazdag életmódra. Minden nap edzek vagy sétálok 5-6 km-t ( naponta összesen olyan 13000 lépés és 8.5-9 km mozgás jön össze átlagban) ugyan azokat eszem mint eddig, de mostanában fellépett a székrekedés nálam. Nem tudom mi lehet a baj. Jobb esetben 2 naponta sikerül elmennem mosdóba, de az utóbbi 2 hétben heti 2x voltam. Ez nagyon kellemetlen mert rossz a közérzetem tőle. feszül és fáj a hasam. Gyógyszerhez nem akarok nyúlni. Tudtok ajánlani kérlek házi praktikákat?

2023. márc. 14. 21:22
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszi mindent nektek
2023. márc. 15. 01:23
 12/17 anonim ***** válasza:
33%
Zarojelben, a ferjem meg en, ha stressz van, vagy utazasnal ugy reagalunk, hogy en a vecere rohangalok, o meg napokig nem tud menni. Ugyanazt esszuk. O olyan hosszutavon szenved ettol, hogy kenytelen valami orvos altal irt szekletlazito italporhoz folyamodni.
2023. márc. 15. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Meg egy, a pajzsmirigy alulmukodesnek is lehet tunete a szekrekedes. Keress ra, a tobbi tipikus tunet is jellemzo-e rad.
2023. márc. 15. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nem, a tobbi nem. Ez az egy ami összefügg a pajzsmirigy betegséggel. Semmi más problémám nincsen (szerencsére) bár épp elég kín ez :(
2023. márc. 15. 07:59
 15/17 anonim ***** válasza:
Kávézol te rendesen?
2023. márc. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Minden reggel😋
2023. márc. 18. 02:35
 17/17 anonim ***** válasza:
33%
Akkor itt már csak a Wunder Scheiße székletállagjavító tabletta segíthet. [link]
2023. márc. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!