Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A cukorbetegségből ki lehet...

A cukorbetegségből ki lehet gyógyulni, vagy elkiséri az embert élete végéig, és csak szinten tartani lehet az állapotot?

Figyelt kérdés
2010. okt. 6. 20:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
elkíséri
2010. okt. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én Eü-ön azt tanultam, hogy ha valaki pl. súlyprobléma és/vagy helytelen táplálkozás miatt lesz cukros, akkor a sport és a helyes táplálkozás akár meg is szüntetheti a problémát.

Legalábbis nekem ezt egy volt ápolónő mondta.

2010. okt. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Kilehet gyogyulni, de tenni is kell erte.

Megvaltoztatni az etkezest, tehat odafigyelni arra, hogy mit lehet fogyasztani es mit nem, de ezt szigoruan bekell tartani.

A masik pedig a mozgas, de nagyon jo a joga, mivel vannak benne olyan gyakorlatok, ami kifejezetten a belmukodesre vannak gyogyito hatassal.

2010. okt. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A 2-es típusúnál (időskori, elhízásos) ki lehet gyógyulni valamilyen szinten, de az 1-es (örökölt) az életed végéig megmarad és általában romlik is az állapotod. Ebben csak az a baj, hogy az 1-es típusúak nem tehetnek a betegségükről, a 2-esek meg bőven.
2010. okt. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kigyógyulni nem lehet, de sokat lehet tenni, hogy ne vagy csak jóval lassabban romoljon tovább az állapot.
2010. okt. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2010. okt. 7. 15:26
 7/11 anonim válasza:

Én úgy gondolom, hogy a cukorbetegséget azért nem tudja gyógyítani az orvostudomány, mert nem ismeri el az emberi testben a meridiánok létezését és azt, hogy a betegségnek lelki okai is vannak.

Mert egyébként biztosan gyógyítható. Meg kellene próbálkozni például az ÉFT-vel (Érzelmi Felszabadítás Technika), ami egy lelki, tű nélküli akupunktúra.

2010. okt. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

utolsónak


Akkor inkább már a cukorbetegség.

Az legalább nem az agyat támadja meg.

2010. okt. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Legutolsónak. :)


Tévhit eloszlatása: az ÉFT-ben nincsenek tűk. Nyilván azért reagáltál így a válaszra, mert félsz a tűktől.

Az ÉFT nemhogy nem káros az agyra, hanem egyenesen jót tesz neki.

2010. okt. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Azzal egyetértek,hogy a fizikai betegségek mögött lelki bajok vannak:( Én személy szerint inkább ilyent próbálnék ki minthogy az orvosok kezébe kerüljek,Isten ments!!Magyarországon csak beteg ne legyen egyébként az ember!!
2010. okt. 12. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!