Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit csináljak, nem tudok...

Mit csináljak, nem tudok elaludni?

Figyelt kérdés
Mostanában elég rosszul vagyok mentálisan, szorongok egész nap megmagyarázhatatlan dolgok miatt. És sajnos ez olyan szintű, hogy saját magam is mindenben megkérdőjelezem. Esténként fáradt vagyok, nyomott elalszom 1-2 órára de utána valamiért felkelek és egész este forgolódom. Valamiért egy csomó mindenen agyalok este is, továbbá azt érzem, hogy az egész testem nem fáradt el. Nagyon elegem van, annyira ílyesztő már az, hogy nemtudok aludni. Erre is rágörcsölök és nemtudom elengedni magam semennyire, hogy tudjak aludni. Kétségbe vagyok esve.

2023. márc. 22. 03:15
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
Kétségek gyötörnek, b@sztat a lelkiismereted.
2023. márc. 22. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
rendezetlen múlt, kaotikus jelen, kiszámíthatatlan jövő
2023. márc. 22. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
77%

Nekem a citromfű tea szokott segíteni. Egy jó hangulatú könyv/film vagy sorozat az ágyból, közben a forró tea elszürcsölgetése (pedig nem vagyok teás!) nagyon kellemes. És a citromfű tea cukor nélkül is jó, fogmosás után is lehet, utána pedig bedőlni az ágyba. Mellé biomelatonin vagy valeriana, ezek természetes eredetűek.


Ha minden kötél szakad, akkor a citromfű tea mellé egy negyed(!) stilnox, és ha ejszaka kozepen felkelek, mégegy negyed. Több nem kell. De ezutóbbi csak speciális esetekben, a fenti elegendő szokott lenni.

2023. márc. 22. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!