Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Itt a hideg, taknyos vagyok?

Itt a hideg, taknyos vagyok?

Figyelt kérdés

Egy kicsit megvagyok fázva,de ez a hidegben még jobban felerősödik,(de ha véletlenül éppen nem lennék megfázva a hidegben akkor is betaknyosodok)..Reggel elindulok itthonról,és félpercenként ki kell fújnom az orrom,ez nem is lenne baj, de egy kicsit mindig olyan marad az orromon belül, alig tudom leszedni, így meg olyan gáz a buszon,meg bárhol mászkálni:S


Mit tudok ez ellen tenni?:S

Szombaton ha minden igaz randim lesz, de taknyosan hogy menjek el? Mit csináljak hogy elmúljon addig?:S


2010. okt. 7. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Kezdjél el C-vitamint szedni nagy dózisban. Én 2x1-et szedtem 500 mg-osból naponta, de ha ennek dupláját veszed be sem lesz bajod. Kb. 3-4 nap alatt elmúlt a folyamatos orrfújásos időszak. Ezen kívül én ilyen vietnámi balzsammal és olajjal kenegettem az orrom, és reggel-este orrcseppet használtam. Ezt az olajat 100 Ft-os boltokban lehet venni nagyon olcsón, szerintem megérné kipróbálni.
2010. okt. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

És ez arra is jó hogy ne legyen kiszáradva az orrod?:)

C vitamint szedek:)

2x 3x 500mg-ot:)

Köszi a választ:)

2010. okt. 7. 16:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Mennyire szoktál felöltözni reggelenként?
2010. okt. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
póló,pulóver, meg vastag mellény,de nagyon vastag,téli kabátnak elmehetne, anya nem engedne el úgy nem vagyok rendesen felöltözve:)
2010. okt. 7. 20:08
 5/7 anonim ***** válasza:
És a gatyába be van tűrve, vagy hasvillantós?
2010. okt. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Az orrcseppet csak pár alkalommal használtam, hogy éjszakára ne legyen bedugulva az orrom, reggel meg hogy kitisztuljon. De azért az kezdte kiszárítani, mikor már nem folyt annyira, kezdett hatni a többi "csodaszerem". :) Nekem az volt a lényeg, hogy ne kelljen 10 percenként fújni.

2010. okt. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hosszú pulcsi, és a mellényem is hosszú,idegesít ha kinn a hasam:)
2010. okt. 8. 05:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!