Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől van ez az érzés?

Mitől van ez az érzés?

Figyelt kérdés

Néha mitől van teltség érzetem a mellkasomba?


Mar voltam kardilogusnal meg volt tudo rontgenem is. Cukrom jo. Vernyomas pulzus is.


De neha ilyen fura teltsegerzetem van kozepen a mellkasomnal.


Nem szur meg nem faj igazabol. Mas tunetem nincs. Ez csak igy ramjon…


Szerintetek milyen vizsgalatra menjek?


26/F vagyok. 175cm 72 kg


2023. márc. 28. 09:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ez van, ilyen nyomó, kicsit telt érzés. Vizsgálatokon szintén voltam, nem találtak semmit, doki szerint ha vizsgálatok rendben, akkor stressztől is lehet, ami nálam mostanában rendesen van, szóval lehet ez az igazság.
2023. márc. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hmm igen nekem is. De van ugy hogy csak ugy elmulik.

Foleg ha nagyon masra koncentralok akkor nem is erzem…

Meg erzem neha a mellkasomba hogy dobog a szivem.

2023. márc. 28. 09:30
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyértelműen szorongás, és nem teltségérzet, hanem légszomj érzet. Ismerős dolog, kezelni csak úgy lehet hatásosan, ha a szorongásod / stresszelő tényeződ forrását megszünteted.


Nekem nem opció, munkahelyről lévén szó... kell a forint.

2023. márc. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#1 vagyok, igen nekem is pontosan ezek vannak amiket írtál, szívdobogás érzés is. Elég szar, de ha nem figyelek rá, akkor szerencsére nem is érzem.
2023. márc. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hmm. Igazabol nincs amiert szorongjak… Egyedul a maganyossag ami zavar lelkileg. Meg volt utobbi idoben sok rossz dolog velem penz, csaj, koltozes. Esetleg ez johet ki rajtam?

Mar most a penz is oke es a lakhatasom is rendbejott. Egyedul az hogy vagyok mar egy normalis lanyra.

2023. márc. 28. 12:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Szintén én vagyok, simán kijöhet, nekem voltak látszólag tök nyugodt időszakaim, akkor is éreztem. Most sok az idegesség egyetem stb. miatt, na most még durvább..
2023. márc. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Es te hogy kezeled ezeket?
2023. márc. 28. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!