Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitöl lehet ez a néha lüktető,...

Mitöl lehet ez a néha lüktető, furcsa érzés a fejem jobb oldalán?

Figyelt kérdés
Még, úgy egy hónapja volt, hogy elkezdett lüktetni a fejem jobb oldala és ez kb minden nap megtörtént csak egyre hoszabb ideig. aztán elmúlt, és már megint egy ideje volt és mostmár nem lüktet de olyan érdekes érzés, mintha lenne ott valami. Néha kicsit fáj is, belenyilal. Mitől lehet ez?
2008. dec. 17. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
97%

Migrén? Magas vérnyomás?

Szerintem menj el orvoshoz, biztos nem agydaganat, de azért nézesd meg vagy kérd ki a tanácsát :)

2008. dec. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%

Szia! nekem is ilyesmi érzésem van de nekm már hónapok óta, a jobb halántékomnál, és néha a jobb szememben is érzem. ilyen nyomás-feszítő érzés. nem fáj, csak éppen baromi kellemetlen.

Kérdeztem már én is orvost, de fogalma sem volt, mi lehet. Még neurolóshoz is elmentem vele, nem tulajdonított neki jelentőséget. De hogy megnyugodjak, beutalt egy mri-vizsgálatra, mert nagyon félek attól, h agydaganatom van..:S

Akinek van/volt ilyesmi érzése, legyen szíves mondja meg: mi ez?

2008. dec. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok


Szerintem ne idegeskedjetek! Ha agydaganat lenne, lenne más tünete is. Meg vérző orr stb. szédülés, ájulás. Meg ha éppen nyomna valami ideget akkor esetleg akaratlan mozgások, pl. rángatózik a kezed, meg hirtelen elmegy a látásod stb. vagy nem tudsz megszólalni, hasonlók. Szóval az azért sok mindennel jár.

Ha esetleg mégis az, az elején nincs annyi tünet, de akkor meg gyógyítható. Volt egy ismerősöm, neki volt agydaganata, megműtötték. Úgy tudom, most jól van.

Ne idegeskedjetek, az csak ront a helyzeten. Menjetek el kivizsgálásra, ott minden kiderül. Ha nincs baj, lehet örülni :) ha valamit találnak ki kell vizsgálni mi az, és megkezdik a kezelést és minden rendben lesz. Már miért ne lehetne kigyógyulni belőle? Ha érzed magadban, hogy nem én nem akarok meghalni, nem érdekel végigcsinálom. Nem fog legyőzni egy ilyen hülye betegség. Én irányítom a testek stb. sikerülni fog. nem szabad hagyni magunkat :)

Azért, hogy megnyugodjatok kérjetek teszteket.

Puszi

2008. dec. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok. én már jártamm ezzel neurológus (ideggyógyász) szakorvosnál, fizikai vizsgálatokat végzett, és mindent rendben talált. a megnyugtatásomra utalt be mri-re.

Olyanok írjanak, akik éreztek már hasonlót/vagy van fogalmuk róla mi okozza ezt a furcsaságot.

2008. dec. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat. kicsit megnyugodtam. nem tudom mitől lehet. valószínüleg elmegyek orvoshoz vele hátha mond valami okosat. én is várom a további válaszokat.
2008. dec. 17. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!