Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért fáj már a fejem állandó...

Miért fáj már a fejem állandó jelleggel 4 éve?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, 7.-es korom óta van ez.. Van mikor egyáltalán nem fáj, aztán huzamos ideig csak úgy azért érzem h fáj, de nem olyan durva, aztán egy pillanat alatt el kezd görcsölni, de nagyon.. Ritka az, amikor nem fáj..


Én sokat gondolkodtam rajta, arra jutottam h lehet, hogy a szemüvegtől.. mármint szerintetek lehet attól, hogyha a szemüvegem lencséjében rosszul van méretezve a pupilláim távolsága? Attól lehet pl? Mert új szemüvegem lett egy ideje, ugyan olyan lencsével, és a boltban mást mértek, mint ami a doki lapján volt..


2010. okt. 7. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
menj el egy alapos kivizsgálásra. Nem akarlak meg ijeszteni, és remélem nem is ilyen jellegű a bajod, de ismerősünknek ilyen tünetei voltak, és agydaganatos volt!:S
2010. okt. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne találgass, hanem menj el orvoshoz. Be fog utalni mindenféle vizsgálatra, hátha kiderül valami. Egy ismerősömnek évekig fájt a feje, mert egy kétbalkezes fogorvos ottfelejtett egy kis darabot az egyik kihúzott fogából.
2010. okt. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet szemüvegtől, fogászati dologtól, de attól is ha keveset iszol. És még sokmindentől!
2010. okt. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
"Egyszerű" magas vérnyomás is lehet.
2010. okt. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!