Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ki lehet bírni egy 5 órás...

Ki lehet bírni egy 5 órás utazást pár deci vízzel?

Figyelt kérdés
Sajnos olyan balf*sz voltam, hogy elfelejtettem a mosdóban újra tölteni a flakonomat. Mikor felszálltam a buszra, és szerettem volna inni, akkor láttam hogy kb 3 deci víz maradt összvissz. Pozsonyban majd megállunk egy pihenőre 2 óra múlva, de én sosem szoktam leszállni, mert mindig félek hogy elveszek, vagy túl későn érek vissza a buszhoz. De ha nagyon muszáj akkor megkockáztatom, és megpróbálok egy üdítő automatát keresni aminél lehet kártyával fizetni. Szerintetek? Ki fogom bírni, ne kockáztassak inkább? Vagy mindenképpen rosszul eszek így? Eddig kb másfél liter vizet ittam.

2023. ápr. 7. 11:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%
Nem tudsz letölteni egy víz appot?
2023. ápr. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
3 napot is ki lehet bírni víz nélkül.
2023. ápr. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél innivalót, mikor megálltok.
2023. ápr. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor most leszállsz! Nem lehetsz annyira élhetetlen, hogy a buszpályaudvaron nem találsz be a mosdóig meg vissza. Ott megtöltheted vízzel, jobb, mint a cukros üdítő. Csak memorizáld a buszod kinézetét, és jegyezd meg valamiről, hogy hol állt meg. WC-re amúgy is kell menni, azért van a pihenő, és a lábadat is meg kell mozgatni.
2023. ápr. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

1,5 litert ittál ma már, egy korty víz nélkül is kibírnál még 5 óra utazást.


Én utazás közben alig iszok, mert hányingerem lesz. Ha hosszabb útra megyünk, maximum óránként 1-2 kortyot iszok. Amikor megérkezünk, úgyis bepótolom.

2023. ápr. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Csapódj a többiekhez, ha az elveszéstől félsz. Mások is mennek majd a mosdóba, hidd el. És ha idegenvezetővel vagytok, akkor ő amúgy is meg szokta az utasokat számolni.

De ki lehet bírni is. Különösebben meleg sincs. Én pl. direkt nem iszom a hosszabb utazások alatt, mert fél óra múlva pisilnem kéne, és inkább szomjazom, mint a pisit szorongassam. De te tudod.

2023. ápr. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
inkább a busz rendszámát jegyezze meg. Bár lehet túl sokat várok el attól, aki képtelen kibírni 3-4 órát víz nélkül és aki nem mer leszállni egy buszról, mert fél, hogy "elveszik"
2023. ápr. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%
Van aki egy egész nap nem iszik többet.
2023. ápr. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
Simán ki lehet bírni.
2023. ápr. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%

Én 8 órát is kibírok folyadék nélkül.

Ha elszoktam menni bringázni 3-4 órára, ez idő alatt sem iszok.

2023. ápr. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!