Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha nembírom az utazást utazó...

Ha nembírom az utazást utazó tablettával kitudnám bírni rosszul lét nélkül egy 3óra hosszás úton? Mert én már 20perc buszozás után már kavargok rosszul vagyok.

Figyelt kérdés
2015. jún. 10. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy érted? Mi az az utazó tabletta? Hányingered vagy?
2015. jún. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A Daedalon tabletta használ.
2015. jún. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
detto daedalonra voksolok :)
2015. jún. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A legjobb, amit tehetsz az, hogy előre ülsz a buszban, hogy kiláss az első ablakon. Egyenesen előre kell nézni, mert ha az oldalsó ablakon nézel ki, akkor biztosan rosszul leszel.

Sajnos a Daedalon nagyon elálmosít, ezért pl osztálykiránduláson nem a legjobb, mert bágyadt és fáradt leszel.

2015. jún. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Még mindig jobb, ha alszik, mintha végighányja az utat. Akinek enyhébb tünetei vannak, annak segíthet, ha előre ül, ha nagyon nem bírja az utazást, teljesen mindegy. Tesóm 25 éves koráig csak gyógyszerrel tudott utazni, fél óra után minden baja volt, migrén, hányás. Felnőtt korára valamennyire kinőtte, de még mindig van, hogy fáj a feje az autóban.
2015. jún. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fiatal koromban volt hasonló problémám. Akkor egy Torecan nevű gyógyszert kaptam, az hasonló a Daedalonhoz, de nem álmosít.
2015. jún. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen gondom, én hosszabb utakra mindig Magne B6-ot vettem be, és 4 óra út után se volt semmi gondom. Persze, szédültem, amikor leszálltam a buszról, de más tünet nem jelentkezett. Én is mindig rosszul voltam, már 10 perces úttól is. Ma már nincs ilyen problémám, ingázok, megszoktam :D
2015. jún. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!