Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fáradékonyság ellen mi az ami...

Fáradékonyság ellen mi az ami hat?

Figyelt kérdés

Azt érzem, ha 12 órát aludnék is fáradt lennék.

Nagyon le vagyok terhelve mostanában, nem sokat alszom tény, de ha 1x kialszom magam akkor sem jobb a helyzet.

Sokat tanulok/ dolgozom.

Magnéziumot, vitamint vagy mit kellene szednem?

Próbálok pihenni is, de nagyon szét vagyok esve.

Nehezen tudok koncentrálni...


2023. ápr. 13. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ami neked van, arra a pihenés, lazítás. Túlterheltséggel kombinált alváshiányt nem lehet vitaminnal semmissé tenni.
2023. ápr. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Aludtam 12 órát tegnap, de így is alig bírtam felkelni....

ugyanúgy el tudnék aludni...

2023. ápr. 13. 12:59
 3/5 qborka ***** válasza:
100%

Front van.

Vashiányod is lehet

2023. ápr. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Napi sportot beiktatni, pl.: futás. Friss levegő jót tenni. Esetleg MagneB6 tabletta.
2023. ápr. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#3 és arra mit érdemes szedni? vagy gyümölcs?

#4 rendszeresen eljárni sportolni sajnos nincs időm, így is nehezen érem magam utol, illetve anyagilag sem állok úgy hogy eljárjak valami sportra.

Futás az teljesen levisz az életről, nem bírom pár perc után alig kapok levegőt. Amit szeretek és nem kerül pénzbe az a biciklizés, azt szoktam, de nem sokat idő hiány miatt, illetve most jön a jó idő.

Általában a buszig- meg vissza 10-10 perc.

Úszni tudok, de sajnos nem szoktam mert elég költséges, illetve messze is van tőlem az uszoda, még ott leúszok 1 órát, hajszárítás 1 óra nekem, haza érek nagyon macerás lenne.

Aerobik-ra is szívesen eljárnék, vagy edző terembe de jelenleg anyagi okok miatt nem fér bele nekem .

2023. ápr. 13. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!