Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kedvtelenség ellen nektek mi...

WindyAutumn kérdése:

Kedvtelenség ellen nektek mi vált be?

Figyelt kérdés
Helló. Pár hete kezdődött nálam, hogy egyszerűen nincs kedvem semmihez. Nincs jó közérzetem. Nehezen tudok elaludni. Nincsen étvágyam de mégis éhes vagyok. Ha a kedvenc kaján van előttem, azt se tudom mostanában jó ízűen enni. Mostanàban munka nélkül vagyok lehet ez is közre játszik de ilyen nálam nem volt még és ez fura. Sokszor esténként enyhe pánikroham tör rám. Nehéz légzés, fèlelem és a tàrsai. Ma pedig hirtelen làzasnak érzem magam de megmértem és nincs, hőmelkedés se. Pedig tiszta forrónak érzem magam és alig kapol levegőt de mègis kapok. Hiàba megyek kirándulgatni családtagokkal valahogy nem ad erőt. Mit kène tennem, hogy ne legyek szürke mindennap? Nàlatok is volt hasonló? Félre ne értsetek nem akarok meghalni, ellenkezőleg . Èlvezni szerenèm az èletet de valahogy nem megy. Valamin mindig pánikolol vagy folyamatosan az aznapi jelentèktelen hibàmról gondolkodok. Hogyan vàltoztassak? Ja meg az arcom se tetszik, tükörbe nèzek és nem látom magamat. Mintha màs valaki lenne ott(átvitt ertelemben). Egyszer sminkeltem talan altalanosban de azota sem. Nem is tervezem mert feleslegesnek tartom szemuveges letemre. kapcsolatom nem volt es nem is tervezek mostanaban fole hogy lanyokat kedelem inkabb. Szerintetek van reményem? Vannak celjaik de lustanak erzem magam hozza, nem nagyok kis celok de megis. En vagyok ennyire szurke semmitekello? Vagy masok is ereztek igy? 22l vagyok es bocsi ha hosszu de lekellett irnom es a hibakert is bocs telorol irok.

2020. jan. 4. 00:16
 1/3 Egyemke ***** válasza:
Lógni haverokkal és baromkodni
2020. jan. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi és ha nincsenek haverjaim se senkm????
2020. jan. 19. 19:40
 3/3 Egyemke ***** válasza:
Akkor szerezz!
2020. nov. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!