Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez mennyire súlyos gerincferdü...

Ez mennyire súlyos gerincferdülés?

Figyelt kérdés

[link]


én rajzoltam! bocsi az ember kinézetéért de remélem látszik mi van! ez az én hátképem a fekete csík az az hogy hogy kellene lennie a gerincnek a piros csík meg az hogy hogyan néz ki most a gerincem! szerintetek?


2010. okt. 9. 12:56
 1/2 anonim válasza:
Nekem is ilyen. Sőt,nekem még lent is ferde. Kéne gyógytornáznom,néha kicsit fáj. Ez még egyáltalán nem számít súlyos gerincferdülésnek.
2010. okt. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Dr. Dav ***** válasza:

Sajnos ezt egy rajzról nem, de még egy képről sem lehet megállapítani. Ahhoz, hogy a súlyosságát megállapítsuk, röntgen-kép kell, amin lehet Cobb-fokokat mérni. Külső ránézésre a gerincferdülés könnyen összetéveszthető a tartáshibával. Tehát javaslom, hogy forduljon ortopéd orvoshoz, aki készíttet egy röntgen-felvételt. Ilyen témában nagyon sok jó orvos, gyógytornász és segédeszközgyártó ismerősöm van, szívesen ajánlok. Amennyiben bármilyen kérdésed van, nyugodtan kérdezz. Ha megvannak az eredmények, kérlek írj privátban, megmondom a teendőket.

Üdv.

2010. okt. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!