Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van ilyen érzésetek?

Van ilyen érzésetek?

Figyelt kérdés

Ti is érzitek pár dobbanás erejéig vagy valamikor több ideig a szívdobogásotokat a mellkasotokba? Normális pulzus mellett ( 60-65) és vérnyomás mellett (110/70). Nem össze vissza dobog hanem ritmusosan.


Utána elmúlik. Van mikor leülök akkor pár dobbanásig érzem. Van mikor egésznap nem. Van mikor több ideig. Van mikor fizikai munka után ha leülök de akkor is kb 10ből 5-6-szor.


Voltam kardiológián ott minden oké volt. Pajzsmirigy vizsgálaton ott is.

Mellkas röntgenen ott is jó eredmény volt. Meghallgattak akkor se hallottak semmi rosszat.


(Nem dohányzom és nem vagyok túlsúlyos) Nagyon ritkán iszok alkoholt ( sör) 25 éves fiú vagyok.


2023. ápr. 26. 21:52
A kérdező szavazást indított:
Normális dolog
Nem normális dolog
8 szavazat
 1/6 A kérdező kommentje:
Mindig máskor érzem. De ha leulok akkor se mindig… De pl fekveskor is volt hogy ereztem de az meg mar nincsen elmult.. Akkor is ramertem jo volt a vernyomas es a pulzus is. De az mar nem szokott lenni.
2023. ápr. 26. 22:08
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezek általában ártalmatlan extrasystolék, pótütések; gyakorlatilag mindenkinek van, vagy volt már életében, minden kóros ok nélkül. Van persze veszélyes formája, vagy ha halmozottan, állandóan jelentkezik, de itt úgy veszem ki, nem erről van szó. Próbálj napi 2-3 szem Panangint szedni /vény nélküli, kálium- és magnézium-aszpartát van benne/, “stabilizálja” a membránt, az esetek nagy részében elmulasztja.
2023. ápr. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De ez mindenkinél van hogy igy érzi?

Mert én járok futni pl akkor nem szoktam érezni ilyet. Sem futás után.

2023. ápr. 27. 06:18
 4/6 anonim ***** válasza:

Én olykor, ritkán, ha felállok és elindulok. Ijesztő.


Amióta sportolok, ritkán, korábban gyakrabban volt szívdobogás-érzésem is.



30N

2023. ápr. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor nem azért van mert pl érelmeszesedésem van és így erősebben dobban a szív? Vagy szűk ereim?
2023. ápr. 27. 11:15
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk nem kell kényszeresen figyelgetni, itt indul.
2023. ápr. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!