Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Más is van aki covid oltás...

Más is van aki covid oltás után erőteljesen elkezdett izzadni?

Figyelt kérdés
2023. máj. 7. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Minden szer vegyszer okoz hatásokat , a szervezet reagál ezzel megpróbál ürìteni . Ezen injekciók káros hatásai bizonyitottak gyárak által elismertek, tájékozódj mert kátokat okoz .
2023. máj. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Ez normális mellèkhatás az oltát követő napokban.
2023. máj. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
én már másfél éve kaptam kb a 3. at
2023. máj. 7. 17:01
 4/7 anonim ***** válasza:
57%

Semmi bajom nem volt.

3 pfizer megvolt

2023. máj. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%

Minden hatóanyagnak van nem kívánt mellékhatása. Még pl. az ártatlan gyömbérnek is - bár ezt nem írják a Natúra oldalak. Van, akinek ez, van akinek az, van akinek olyan gyenge, hogy észre sem veszi.

Nincs olyan, hogy egy gyógyszer csak hat a betegségre, de semmi mást nem okoz. Ilyenkor mindig a hatás mellékhatás optimalizálása a lényeg. Milyen súlyos bajt szüntet meg a hatóanyag, és milyen erős/veszélyes a mellékhatása.

Ez örök vita és kutatás tárgya. :)

2023. máj. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Cater válasza:
15%
Örülj neki hogy csak izzadsz, majd akkor sírj ha már a vér rögök is megjelennek a szervezetében.(mint az sokaknál) Persze és az oltás bucik azt mondják hogy az is normális. Szerencsére V P végét vetett a koronavírusnak , már csak isten bármi viselnek maszkot.
2023. máj. 16. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én a bogyiszlói paprika megevése közben és utána izzadok. Néha még a könnyeim is potyognak.

Aztán sokszor csípős érzésem van, amikor kisz^rom.


Akkor is szoktam izzadni, amikor 36 fok van júliusban.

2023. máj. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!