Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért fáj a karom? Lehet ez a...

Miért fáj a karom? Lehet ez a covid oltás egyik mellékhatása?

Figyelt kérdés
Tegnap arra keltem reggel, hogy hasogat a fejem. Aztán az egész napom olyan semmilyen volt, levert voltam, meg mint ha kaparna a torkom, mint ha meg lennék fázva. Úgy voltam vele, hogy majd kialszom. Végülis a fejfájásom elmult, nem vagyok levert, a torkom még fáj egy kicsit, de majd veszek be szopogató tablettát, az segít. Cserébe ma reggel (Hajnali 1-kor) arra kelek, hogy erősen fáj a karom, alig tudtam visszaaludni. Aztán nagynehezen sikerült, de még most sem az igazi. Ez lehet a 2021 nyarán felvett oltás valamilyen mellékhatása? Olvastam, hogy sok embernek fáj a keze tőle, de miután bevette. Értelemszerűen annak idején még nem lehetett késői véleményeket olvasni az oltásokról, mert mindenki csak pár hónapja, pár hete vette fel. Engem a Johnson & Johnson által készített Janssenel oltottak 2021 júliusában. Egyszer kellett csak.
2023. febr. 24. 08:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem túl valószínű, hogy 2 évvel később pont attól fájna a karod. Viszont ha valami infulenzaszerű cucc megy át rajtad, az okozhat izomfájdalmat.
2023. febr. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
91%
Ha tegnap kaptad volna az oltást, akkor lehet. De két éve? Hogy lenne annak bármi köze is most a karodhoz?
2023. febr. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!