Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van ez néha?

Miért van ez néha?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Voltam kardiológián volt rajtam Holter is 24H-s.

Tüdö röntgenem volt az is jó. Nem cigizek.

Volt általános vérvételem ott se votl eltérés. Cukrom is jó 4,2 éhgyomorra.


Néha néha van olyan hogy elkezd a pulzusom felmenni 110-ig pl és kicsit erősebben dobog de aztán visszaáll egy idő múlva. Általában a nyugalmim 65-70 között mozog. Nagyon nagyon ritkán van ilyen pl ülés közben.

Van havonta 1-2 szer pl hogy felkelek éjszaka és 90-100 között van és lassan veszem a levegőt és próbálom nyugtatni és akkor nagyjából lemegy 75-80 ra miközben mikor este lefekszek kb ilyen 60 szokott lenni.


Vérnyomásom is jó mindig 110/65 szokott lenni.


Szerintetek mitől lehet ez? Merre menjek ezzel?


2023. máj. 8. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy alulmüködés egyik legjellemzőbb tünete szokott lenni. +Kardiólógiára is menj el.
2023. máj. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De irtam hogy voltam kardiológián.

Voltam Pajzsmirigy vizsgálaton is ott tsh meg t3-t4 meg a többi.. Ott is minden rendben volt.

2023. máj. 8. 18:04
 3/5 A kérdező kommentje:
Kardiologian volt terheles, ekg, holter, ultrahang es minden oke
2023. máj. 8. 18:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Én stresszre tippelnék.

Nem szorongsz mostanában valamin? Az éjszakai felkelésből pláne erre következtetnék.

2023. máj. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát néha szoktam igen. :/
2023. máj. 8. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!