Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Izuleti csonti fajdalmak...

Izuleti csonti fajdalmak lehetseges?

Figyelt kérdés

34 vagyok. 165 cm. 48 kg.

Baba utan sokat fogytam. Minden nap pilatesezek es HIT trainingezek.Nagyon odafigyelek mit eszem, mennyit.


Mostanabab mindenem faj valahogy. Lehetseges hogy elkezdtem tulzasba vinni?


Szoszerint izom, izuleti faradtsagot erzek sokszor.

Letezik hogy a testsulyom es a sport az oka vagy inkabb a stressz es a baba emelgetes csak?


Koszonom



2023. máj. 13. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mikor szültél?

Szülés után eleve kicsit kimerült a tested, de mindennapos edzés hosszútávon azt is kifáraszthatja aki nem is volt terhes.

Simán lehet ez túledzés, de edzés, baba, stressz minden együtt is. Jó dolog hogy mozogsz és edzel, de fontos a regeneráció is, anélkül pedig felborul az egyensúly.

Egy pár napig pihenj kicsit vagy max alacsonyabb intenzitású aktivitást végezz, a pihenés mellett. (Javaslom a gentler streak appot, ami tudja jelezni ha túlzásba vinnéd a dolgot)

2023. máj. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

17 honapja.


ok.köszönöm

2023. máj. 13. 12:17
 3/3 anonim ***** válasza:

létezhet, bár attól függ meddig csinálod

szerintem egy labort érdemes lenne nézetned, nekem pl. b-vitamin hiányom volt azért voltam rohadt fáradt sport után

2023. máj. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!