Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 142 centi vagyok, és 32 kiló....

142 centi vagyok, és 32 kiló. Nagyon szeretnék pár kilót magamra felszedni, nem szeretek ilyen csonti lenni! Tudtok erre jó módszereket hogy hoygan vegyek fe pár kilót?

Figyelt kérdés
már nagyon sok mindennnel próbálkoztam, étrendbeosztás meg ilyesmi...:/ de nem nagyon segít...:((

2012. nov. 10. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. nov. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
12
2012. nov. 11. 08:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor én nem aggódnék a helyedben. Majd "macisodsz" te is idővel. Egyébként talán az bejöhet, hogy több kenyeret, szénhidrátot eszel.
2012. nov. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen az valóban bejöhet! :) igazából én eddig húst, hússal próbáltam enni..:// aztán rájöttem, hogy az sem valami e gézséges...://
2012. nov. 11. 22:18
 5/6 anonim ***** válasza:
a korodhoz és a magasságodhoz képest jó vagy, még nőni és fejlődni fogsz
2013. jan. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kicsiszolo válasza:

A NutriniDrink MULTI FIBRE próbáld meg, gyógytápszer, orvos írja fel receptre van rajta támogatás.Természetes anyagokból van összeállítva.

Üdv

2013. febr. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!