Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Láz nélkül is lehet tüdőgyulla...

Láz nélkül is lehet tüdőgyulladása valakinek?

Figyelt kérdés
Pár napja köhögök elég rendesen,náthás is vagyok,de lázam nem volt,csak kis hőemelkedésem(37.3).Csak fáj a hátam meg a mellkasom vagy a köhögéstől lehet?
2008. dec. 29. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak légcsőhurutod van, de nekem volt már láz nélkül tüdőgyulladásom, és csak utólagos orvosi vizsgálaton derült ki.
2008. dec. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:( hát ha nem lesz lázam,akkor nem megyek orvoshoz,szedek sinupret drazsét meg lándzsás útifű szirupot...esetleg ha nem javulok.Köszi a választ!
2008. dec. 29. 21:45
 3/6 anonim válasza:
szerintem csak olyan gyogyszert szedjel be ami nm nagyon eros meert en is jartam ugy az edesanyammal laz nelkuli tudogyulladasa volt sot nm csak tudogyulladsa hanem tudo es mellhartya gyulldasa ami nagyun sulyos egyutt sokan haltak bele !o ezt egy darabig(pontosabban honapokig elfojotta egy gyogyszerrel vigyazz ha nm tusdsz aludni anyira szur a melkasod vagy a hatad akkor jobb ha most gyorjsan mesz orvooshoz!!!!pont ugyanilyen tunetei voltak az anyukamnak is!!!
2008. dec. 30. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem javul, mindenképp menj dokihoz. A páromnak is láz nélküli volt a tüdőgyulladás, nem is régen. Amikor a vény nélkül kaphatók már nem segítettek a köhögésén, elment a dokihoz, és 2 antibiotikum kúra hozta csak rendbe. Az orvos szerint legalább 3 hónapos lehetett a tüdőgyulladása, pedig akkor még semmi tünetet nem okozott.
2008. dec. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Annyira nem fáj most a hátam,a mellkasom is csak ha köhögök.Éjjel is tudtam aludni,remélem nem lesz gond.De ha elfogy a Sinupret (szerintem ez annyira nem erős) és még köhögök akkor hétfőn tüdőgondozó.
2008. dec. 30. 12:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt láz nélkül tüdőgyulladásom. Csak köhögtem, egyébként semmi bajom nem volt. Elment dokihoz, felírt allergia gyógyszert, köhögés elleni szirupot. Nem múlt el. Visszamentem. Vérvétel. Semmi. Mellkasröntgen. Tüdőgyulladás. És még a doki se vette észre (pedig ahogy hallgatja a tüdődet, azt észre kéne vennie). 10 nap múlva visszamentem röntgenre, és a felvétel már nem mutatott semmit.
2009. aug. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!