Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Száraz torok ellen megoldás?

Száraz torok ellen megoldás?

Figyelt kérdés

Allergiás vagyok és mivel az otthoni kertet most zömében én gondozom, számomra ez az időszak iszonyatos. Szedek gyógyszert (Lordestin, allergológus szakorvossal egyeztetve), de az csak a tüsszentést és az orrfolyást csökkenti valamelyest. Ha lent vagyok a kertben huzamosabb ideig, pár óra múlva iszonyatosan bedugul az orrom próbáltam natúrba kifújni, többféle orrsprayt, párologtatókat nem sok sikerrel. Néha-néha kidugul egy fél percre, aztán ugyanúgy vissza. Ez néha napokig eltart, ebből kifolyólag alvás közben a számon veszem a levegőt, ami miatt reggelre iszonyatosan kiszárad a torkom és gyakran csak nap közepére sikerül annyira helyrejönni, hogy semennyire ne fájjon a nyelés.

Tudtok valami készítményt, praktikát vagy bármit ami még ha nem is szünteti meg a száradást, de legalább hamarabb helyrehozza a torkomat?



2023. máj. 21. 23:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Isla
2023. máj. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
58%
Szia! Lehet kapni Gyógyszertárban Glicerin szopogató cukorkákat, ami száj szárazság ellen kiválló!
2023. máj. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!