Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Vannak itt, akik zuhanyzáskor...

Vannak itt, akik zuhanyzáskor nem használnak tusfürdőt és egyéb kemikáliákat? Így hány percig tart a zuhanyzás?

Figyelt kérdés

2023. jún. 5. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy baràtnôm aki csak tiszta vizzel zuhanyzik!
2023. jún. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd megkérdezem holnap tôle!
2023. jún. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De aranyos vagy, köszi!
2023. jún. 5. 22:54
 4/7 anonim ***** válasza:

Valamilyen kemikáliát a lúgos kémhatás miatt használunk, hogy -főleg a testhajlatokban, szőrzetben az izzadság következtében- a gelszaporodó és testszagot okozó baktériumokat elpusztítsuk.

Társadalmunk úgy fejlődött, hogy -akár a csupán vízzel való tisztálkodás után- ne maradjon az egyénre jellemző illatkibocsátás, inkább bizonyos mesterséges "egyenillatok" lengjenek körbe bennünket.

A tisztálkodás mikéntje történelmi fejlődés eredménye.

És például a kemikáliáknak köszönhető az általános tetvesség eltűnése.

2023. jún. 12. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Neliah669 válasza:
100%
Kemikáliákkal is csak 5 perc egy zuhany 😅 feleslegesen nem áztatom magam. Hajmosással 10, mert hosszú a hajam.
2023. jún. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szappant használok hónaljnál és intimszappant az intim területeken. a többi testrészemen csak akkor használok szappant, ha kifejezetten koszos, izzadt, ragadós lettem valamitől. időben nem sokat oszt vagy szoroz, mindenképpen kb. 5 perc a zuhany, ha fázom és át szeretnék melegedni akkor 7.
2023. jún. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
40 éve a bőrgyógyászom azt mondta akkori ekcémámra, hogy ne használjak egy ideig tusfürdőket. Leszoktam róla, mert az ekcéma itt lappang körülöttem, és csak az alkalomra vár, hogy lecsaphasson. Nem adok esélyt neki.
ápr. 25. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!