Mi lehet velem?

Figyelt kérdés

Nagyjából egy fél éve gyakran rosszul vagyok. Úgy kezdődött, hogy kezdetből csak a fuvolaórán (fuvolázok már régóta) voltam szinte mindig rosszul. Kétszer el is ájultam, de szerencsére a fuvolatanár segített. Másodjára viszont a fuvolatanárom szólt az anyukámnak, és emiatt a családom majdnem egy hétig piszkált. Ekkor elhatároztam hogy nekik erről soha nem szólok egy szót sem. Ez még télen volt.


Aztán szerencsére többet nem ájultam el fuvolán, de sikerült megutálnom a fuvolázást, és manapság már nincs kedvem gyakorolni, így alig gyakorlok.


Néhány hónappal később megjelent ez edzéseken is. Ott szerencsére sose ájultam el, de rövidesen azt is megutáltam, mivel bénább vagyok. Amikor már elkezdett súlyosodni, elmondtam egy barátnőmnek, de ő nem sokat tudott segíteni. Jelenleg csak ő tudja, mert nem szeretnék gyöngének tűnni.


Sokat gondolkodtam hogy abbahagyom a fuvolázást, és sportot váltok, de attól félek, hogy nem lenne megoldás.


Aztán pár hete már megjelenik akkor is, ha csak sokat sétálok, vagy néhány percnél tovább állok egy helyben. És manapság már a tanulásban is zavar.


Ilyenkor megváltozik a látásom, picit erősebben hallok, és nem tudok koncentrálni.


Az elmúlt napokban pedig már a mellkasomnál is szoktam fájdalmat érezni. Ilyen régen is volt, de kb. egy éve már nem.


Sajnos a suliorvos és a háziorvos nálam nem opció (bonyi), a szüleimnek pedig nem fogok róla szólni, az biztos. Sajnos anonime orvost pedig nem nagyon találtam online, de ha valaki tud, azt megköszönöm. Bárminemű segítséget megköszönök így anonime-ban, mert manapság már nagyon zavar.


16l



2023. jún. 6. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Mér régen orvoshoz kellett volna menned. Nagyon felelőtlen dolog, hogy a szüleiddel erről nem beszélsz, és nem vizsgáltatod ki magad. Könnyen tragédia lehet a vége, ha egyszer pl. pont biciklizés közben ájulsz el.


De várom a kifogásaidat.

2023. jún. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

Valamiféle, kis megterhelésre jelentkező oxigénhiány?

Minél előbb menj orvoshoz és ezt a kérdést mutasd meg, mert jól összeírtad a tüneteket.

2023. jún. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%

Amennyire a nők egészsége kategóriába illik, annyi erővel a zenébe is tehetted volna.😆


Pánikbetegségnek tűnik.

2023. jún. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%

Nem hinném hogy pánikbetegség,inkább terhelésre jelentkezik.

Kérdező, menj el orvoshoz..lehet hogy egy kis banális dolog okozza de az is lehet hogy komoly!

Iszol elég folyadékot? Vérnyomásod? Cukrod?

2023. jún. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
25%
Covid ellen oltott vagy?
2023. jún. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!