Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezt nem lett volna szabad? Le...

Ezt nem lett volna szabad? Lehet hogy visszatér a fertőzés?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Most biztos sokan le fogtok szidni. De reménykedem hátha valaki normálisan valaszol.

9 napja huvelykupot teszek fel magamnak minden este. Volt egy hatnapos kúra. És egy 3napos canesten.

Tegnap tettem fel az utolsó canestent.

4 hete elveteltem spontán.voltam orvosnál azt mondta kitisztultam . De fel írta ezeket a huvelytablettakat. Mert gombás és bakterialis fertőzésem lett..amúgy sokkal jobban érzem magam. És javult a helyzet. Tehát 4 hete volt a vetélés, és azóta a párommal nem voltunk együtt.. de ma csikló izgatás közben volt orgazmusom. Tudom hogy nem szabad szexelni huvelykup kúra alatt. Kérdésem az hogy ez rontott e a helyzeten? Huvelyi behatolas nem volt. Csak csikló orgazmus. Tudom hogy várni kellet volna. De már annyira hianyzik mind kettonknek.egy kicsit bűntudatom van..



2023. febr. 19. 18:24
 1/1 anonim ***** válasza:
35%

Részvétem a vetélés miatt!


Orgazmustól nem fog visszatérni a fertőzés, és túl vagy a kúrán. A leírtakba nekem az ízléstelen, hogy a hüvelykúp 1-2 vagy még több napig ürül, hiába nem nyúlkál be a partner, nem túl gusztusos, hogy az izgalmi nedvvel mosódik ki a maradék. Egy picit szerintem abból a szempontból várj még a behatolással, hogy tutira elmúltak-e a tünetek. (Volt már olyan fertőzésem, ahol csak rendellenes folyás volt, amit akkor tudtam megállapítani, hogy elmúlt-e, mikor már kiürült teljesen a hüvelykúp.)

2023. febr. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!