Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi okozhat heteken át tartó,...

Mi okozhat heteken át tartó, szűnni nem akaró fájdalmat a lábszárban?

Figyelt kérdés

2, talán 3 hónapja is van, hogy rettentő fájdalom van a bal lábszáramban. Valamikor aludni se tudok tőle. Olyan, mintha a csontból jönne. Bárhogy tartom a lábam, fáj. Akkor a legjobb, ha leülök a fotelba és magam elé felhúzom.


Voltam dokinál, de egyszerűen nem érdekelte, meghúztam, majd elmúlik, csak nyafis vagyok, beütöttem és a többi. Úgy kellett hetekig járnom hozzá, hogy egy általános laborvizsgálatra adjon beutalót, amire szeretek évente elmenni.


Nem vagyok túlsúlyos, rendszeresen mozgok, kiméletesen, napi 10 km séta, otthoni szőnyegen végezhető gyakorlatok. Ülőmunkát végzek.


Mi lehet a gond? Hol kéne keresődni?


28/N


2023. jún. 7. 01:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Magán doki


Nem viszeres a lábad az is okozhat ilyen fajdalmat


Kedj szedni vitamint rá, a bioboltban biztos tudnak segíteni csont vagy porc erősítő

2023. jún. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha nem tudsz lábra állni úgy fáj, akkor sürgősségi, ultrahang, esetleg MRI.

Nem akarlak riogatni, de akár tumor is lehet, ami a csontot támadja meg.

Nyilván az eredmény mutatja meg, hogy van -e ok az aggodalomra.

Fájdalmas lábdagadáshoz hasonló tünet lehet trombózis gyanús is, de itt most nem feltétlenül erre kell gondolni, ha nagyobb a baj, akár tumor is lehet, ami a csontot támadja meg.


De ne legyünk ennyire negatívak, azért nem ártana megnézetni ebben a sorrendben, ha nagy a baj.


Ha fel van dagadva és vagy nem tudsz lábra állni, akkor mindenképpen cselekedj!

2023. jún. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!