Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lábam szőrtelenítése utáni...

Lábam szőrtelenítése utáni viszketés pirosság allergia lehet, vagy mi?

Figyelt kérdés

Próbáltam már szőrtelenítő krémet, na az volt a csúcs, pedig érzékeny bőrnek valót vettem. Annyira kipirosodott a lábam.

Próbáltam epilálást, az kellemetlen, és azért sem rajongott a bőröm.

Marad a borotva (utálom 1-2 naponta csinálni, mindig elvágom magam). Utána is pici pöttyök lesznek rajtam és annyira viszket, hogy mindkét lábam térd alatt szét van karmolva 😊

Térd felett nem viszket, csak piros pöttyös.

Hiába testápolózom, nem csillapodik.



2023. jún. 11. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
extra érzékeny bőröd van, semmiképp ne vakard, vannak gyulladáscsökkentő nyugtató krémek, és tényleg a borotva még a legjobb megoldás. Vagy a természetesség, esetleg hosszúnadrág :)
2023. jún. 13. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hosszúnadrag bizti nem, rámolvad majd a 35 fokban 😃

Utálom ezt, hogy 2 napja csináltam meg, megint elvágtam magam, oldalt a térdnél, de már megint mehetek ma is vagdosni magam 🥺😬

2023. jún. 13. 05:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Lézeres szőrtelenítés a legbarátibb és tartósabb módszer az ilyen érzékeny bőr esetén
2023. jún. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!