Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Két hete megszünt a munkaviszo...

Két hete megszünt a munkaviszonyom, hétfőn állhatnék munkába, de rendkivül enervált vagyok, nehezemre esik a házimunka és a gyerekek ellátása is. Pedig energiabomba voltam. Mitől lehet? Mit tehetek? Nem orvosra van szükségem, csak mi a megoldás?

Figyelt kérdés
2023. jún. 14. 16:10
 1/4 anonim válasza:
Kicsit leeresztettél, mindenkivel előfordul.
2023. jún. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tegyél félre most mindent, társad vegye át a dolgokat holnaptól-és 4 nap alatt töltsd fel magad, aludj annyit amennyit csak bírsz, pihenj, totál kapcsolj ki.
2023. jún. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hétfőn állj munkába. Majd visszajön a megtépázott önbizalmad.
2023. jún. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én fél évig voltam itthon munka nélkül.Itthon teljesen levert voltam minden nehezemre esett,délelőtt megcsináltam a házi munkát aztán csak feküdtem,féltem is hogy fogom bírni így a munkát.. 3-ik hete dolgozok,pár nap volt csak nehéz, mostanra vissza rázódtam. Pihend ki magad,vissza fogsz rázódni csak ne görcsölj rá ☺️
2023. jún. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!