Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Évek óta hidegrázással,...

Évek óta hidegrázással, borzongással küszködöm, láz nélkül! Mi lehet a baj? Rengeteg vizsgálatot elvégeztek már, de ezidáig nincsen semmi kóros.

Figyelt kérdés
Ha valaki tapasztalt ilyet, ill. van tippje, mi lehet a baj, kérem, ossza meg velem.
2010. okt. 12. 15:11
 1/7 anonim válasza:
0%
érzékeled a szellemeket...
2010. okt. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szellemek?Hm...Ez nagyon szellemes volt, köszönöm.
2010. okt. 13. 09:42
 3/7 anonim válasza:
Nekem is ugyanez a tuneteim vannak kb tavaly osszel kezdodott,tartott egy honapig es most kb egy hete megint elo vett nem tudom mi lehet ?en meg neha szedulok is,de ez olyan furcsa hidegrazas,
2012. ápr. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Látom nem olyan friss kérdés, szeretném megkérdezni, hogy megtudtatok-e azóta valamit? Barátomnak is gyakran van hidegrázása. Nincs láza, kegyetlenül fázik, és annyira remeg, hogy a fogai összekoccannak, és le kell feküdnie. Ez tart vagy 7 percig kb. Nem találtam semmi használhatót az interneten, ha ti már tudtok valamit írjátok le légyszives.
2012. nov. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Na velem is ez történt életemben talán először vagy nem is tudom, de nem is értettem a helyzetet. Kis torokfájásom volt ugyan, de semmi különös. Úgy reszkettem, hogy a fogaim vacogtak, de csak 37 volt a hőm. Ez mitől van?
2012. dec. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tudom, régi a kérdés, de egy ideje velem is ez van, hogy ok nélkül borzongok, és majd megfagyok.


Nemrég voltam teljeskörü kivizsgáláson, minden rendben van, a lakás nem hideg, és rendesen fel vagyok öltözve.


Eddig nem volt ilyen velem, de kb egy éve (nem tudom pontosan, mert eleinte ritkán fordult elö, most meg gyakrabban), és érdekelne, mi lehet az oka.

2014. dec. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Itt az elottem szolok,nezetettek hormont?nekem pajzsmirigy tultengesem van es ezek a tuneteim is vannak borzongas de neha orakig ,a fejem tetejetol a talpamig borzongok meg libaboros vagyok tarsul hozza egy kis fejfajas,meg fazom ijenkor.Azt mondtak a pajzsmirigytol van.Es meg ha majproblema van az is tud borzongast csinalni.
2015. jan. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!