Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Foglalkoztok minden kis...

Foglalkoztok minden kis tünettel amit észre vesztek magatokon?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nemtudom hogy kellene ezen változtatni,mert már zavar hogy minden kis tünetet felnagyitok és pánikolok hogy valami komoly bajom van.

Most pl fáj a lapockam és nyilalik előre a mellkasom jobb oldalába is,mintha görcsölne,olyan érzés mintha be akarna csipődni.

És egyből arra gondolok hogy tüdő embolia.

Pedig nem fulladok,nem faradok,mindent ugyanúgy bírok csinálni,csak annyira félek hogy mivan ha mégis komoly a baj.

És ez mindennel így van.

Múltkor a lábam fájt,be beszéltem hogy trombózis.

25 éves vagyok,egyébként nincs betegségem,csak ez a félelem.

Mas is van így ?

Köszönöm.



#betegség #félelem #Túl aggódás
2023. jún. 22. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hipochondriának nevezik és pszichológus kezeli.
2023. jún. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

En foglalkozom, viszont az eszemmel igyekszem az ijedsegen felulallva kitalalni, mi a valoszinu.

Amugy valamennyire hipochonder vagyok, de amennyire, arra orvos is mondta, hogy inkabb.

Vagy az talan nem az, hogy minden tunetet figyelembe veszek, de nem gondolok borzalmas betegsegekre, csak lehetseges okokra.

Persze a szorongas ha igy jon ki, nem tehetsz rola. Csak arra vigyazz, kifele ovatos legyel. Mert ha senki nem vesz komolyan, akkor valodi bajnal sem esetleg.

2023. jún. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Voltam ugyanilyen, mint te.


Pont ez a 2 kedvenc tunetem volt, hogy embolia vagy trombózis.


Odáig vittem egyszer, hogy pánikrohamot kaptam és elvitt a mentő.


Szerintem is érdemes vele foglalkozni, mert egyre rosszabb lesz

2023. jún. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!