Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Napszúrást kaphattam? Ez...

Napszúrást kaphattam? Ez esetben mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
Soha nem volt ilyen problémám, 3 nappal el ezelőtt napoztam elaludtam a napon nem égtem meg, de olyan krónikus fejfájásom van hogy beszélni is nehézkes, próbálok inni sok folyadékot hallottam olyant C vitamin, és citromlevet is tegyek a vízbe és jobb lesz.. egyéb trükkök? És még egy kérdés, alkoholt fogyaszthatok?
2023. júl. 11. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy alkoholt igyál, még csak az kéne! Sötét szoba, pihenés, fejfájás-csillapító, türelem.
2023. júl. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne fogyassz alkoholt. Menj orvoshoz. Azon kívül Algopyrint is vehetsz be. Lázad nincs?
2023. júl. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szoktam szedni fájdalomcsillapítót, de így is görcsöl az agyam érzésre.. egy sörre gondoltam, nem nagymennyiségű alkoholra, egyáltalán nem ajánlott? C vitamin és citromlé tényleg jó hatással van rá? Jegelni érdemes a fejem? Mozgást teljesen korlátozzam? Otthoni teendőkkel nagyon kellene haladnom, hajolásnál érzek egyedül feszülést amúgy viselhető, akkor is fáj ha fekszem, majdnem mindegy mit csinálok érzésre… mert sehogy sem jó.. de ez nem egy napos betegség lenne? Mennyi ideig normális a fájdalom?
2023. júl. 11. 18:01
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Most beteg vagy, ne terheld a szervezetedet alkohollal, az alkohol méreg, csak az egészséges kibírja. Közvetlenül jéggel ne jegeld, az túl hideg, legfeljebb borogasd. A folyadék- és ásványianyagpótlás fontos. 3 nap alatt már el kellett volna múlnia. Ha tovább tart, akkor már hőguta, ami orvost igényel. (Nem volt véletlenül az alkoholnak is szerepe ebben az elalvásban?)
2023. júl. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Aznap még semmi bajom nem volt.. másnap lettem rosszul, 2. Napja vagyok beteg még, és igen ittam akkor, 4 sört.
2023. júl. 11. 19:08
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, felül kéne bírálnod az alkoholfogyasztási szokásaidat. Abból gondoltam, hogy ittál, hogy most is alkohollal próbálnád csillapítani a szenvedést, miközben se élő, se holt nem vagy. És az elalvásnak is az alkohol volt az okozója. A melegtől konkrétan felhevül az agyhártya.
2023. júl. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sok folyadék, pihenés, sötét szoba és az idő
2023. júl. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!