Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Laparoszkópiás epekő műtét...

Laparoszkópiás epekő műtét után milyen fájdalomcsillapítót adnak közvetlen a műtét után?

Figyelt kérdés

Tudja valaki?

Mennyire erőset?

Mekkora a fájdalom az első napokon?



2023. júl. 12. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem én paracetamolt kaptam. 3 kor műtöttek és az éjjel többször adtak. Másnap reggel 7 kor kiengedtek, én onnantól nem szedtem semmilyen fájdalom csillapítót mert nem kellett. ( nem azért mert elzárkózom a gyógyszerekt csak nem kellett)

A seb húzódott, rossz volt felülni de igazából fájdalom nem volt. Egy fogfájás vagy egy epe görcs ezerszer rosszabb. Napról napra éreztem hogy jobb. Mondjuk én pihentem is az első 2 hétben. Filmeztem, olvastam stb.. a 3. Héten már alig éreztem és utána már az ülés sem volt kellemetlen vissza mentem dolgozni( irodai munka, nem fizikai)

Magánban műtöttek 2 éve.

2023. júl. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szuper! Féltem, hogy valami bika erős, morfium, vagy ehhez hasonló cuccot adnak majd…

Egyszer kaptam fájdalomra injekcióba és életem legrosszabb élménye volt… akkor már inkább a fájdalom..

2023. júl. 12. 15:41
 3/3 anonim ***** válasza:
27%
Áh, dehogy! No-Spát (Algopirinnel) szoktak adni. Én még azt sem kértem, mert nem fájt annyira, de azért adtak.
2023. júl. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!