Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb fájdalomcsill...

Melyik a legjobb fájdalomcsillapító ? Diclac 75mg retard -ot írtak fel gerincműtét után meg mellé j paracetamolt kiegnek. De nem a leghatékonyabb … Appranax 550mg is jó gerinc műtét utáni fájdalom és gyulladás csökkentésre?

Figyelt kérdés

2023. febr. 16. 23:45
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Az Apranax nagyon jó gyulladáscsökkentő! Viszont ha egyből akarsz vele fájdalmat csillapítani, tapasztalatom szerint nem olyan hatásos, hosszú távon napokig szedve fejti ki hatását. Műtét utánra tökéletes, mivel ez egy hosszabb gyógyulási idő, de nem egy-két nap alatt fog hatni, több nap kell, hogy érezd a javulást. Ha azonnali és brutális fájdalomra keresel gyógyszert, akkor meg a Flector a legjobbak egyike.
2023. febr. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Tramadol vagy gyengébb, de jó a Flector. Műtét/törés után a Tramadol a legjobb paracetamolos kiegészítéssel.

Diclacról nincs tapasztalatom.

Gyomorvédőt mindenképp irass, bármelyiket is szeded.(pl Pantoprazol)

2023. febr. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Tramadoltól rosszul voltam a kórházban , így azt nem szedhetem. Flector port bírja a szervezetem de azt meg úgy tudom hosszabb tavon nem lehet szedni max 2hét …

Ezek szerint az apranax meg nem hat azonnal …

Kivagyok …

Mert szerintem a Panadol kiszárította a száj nyálkahártyámat.

Pedig csak 4 szemet vettem be ma összesen a diclac mellé .

2023. febr. 17. 00:23
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Tramadol is vényköteles, de a Diclac is jó lesz, de egyből nem fog hatni. Gyakorlatilag az összes fájdalomcsillapító olyan, hogy max 2 hét van ráírva, hogy addig szedheted, de ebben az esetben ne foglalkozz vele, gyomorvédő viszont kellene.
2023. febr. 17. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Elvileg egyetlen NSAID-t sem szabad hosszútávon szedni.
2023. febr. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm ! :)


Ha már ilyen kedves vagy és segítesz .

Az érdekelne hogy a TIAVELLA b1 vitamin ami vényköteles , azt szabad milgamma mellett szedni ?

Jelenleg milgamma tablettát szedek 4 napja ( amiben b1 és b12vitamin van )

2023. febr. 17. 20:08
 7/7 anonim ***** válasza:
48%
[link] Itt be tudod írni, miket szedsz és összeférnek-e egymással vagy nem. Csak ne lépd túl a vitaminokból sem a napi adagot, főleg a zsírban oldódóknál. Spedifent(rapid) tudom ajánlani még jó fájdalomcsillapítónak, földön fetrengő görcsömet öt perc alatt semmivé tette, és nagyon hatásos, a kínzó fül-fog stb fájdalmakat hamar enyhíti. Nurofennel egyező a hatóanyaga, de mégis brutálabb fájdalmakat enyhít nálam, műtét után is jó volt. Gyomorvédő ajánlott hosszú távú szedésnél.
2023. febr. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!