Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért nem kívánom a vizet/foly...

Miért nem kívánom a vizet/folyadékot ilyen melegben?

Figyelt kérdés
Izzadok, mozgok, de nem kívánom, egy litert is alig viszek be, mert már öklendezem tőle, ha erőltetem. Nem megy. Közben meg gyenge vagyok, nagyon dobog a szívem és szédülök. Étvágyam is nulla. :(
2023. júl. 12. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Talan mert szinte rosszul vagy a melegtol, ettol fuggetlenul muszaj. Ha jeges udito, akkor azt. Ne alkohol es ne koffein legyen, mert azok vizhajtok.
2023. júl. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, csak izesitett vizet iszok, a sima viztol mar hanyhatnekom van. :( amugy nem iszok koffeint es alkoholt.
2023. júl. 12. 20:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbálj egy kis sós mogyorót, esetleg izotóniás sportitalt. Nekem ez segített, mikor így éreztem magam. Akkor segít, ha amiatt nem tudsz inni, hogy a kiizzadt sókat nem pótoltad.
2023. júl. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele, már 1 hét alatt fogytam 3 kg-t, gondolom kiizzadok sok vizet.

Sok fizikai aktivitásom sincs, gondolom ez is rontja a helyzetet.

2023. júl. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert meleg van es igy reagal a tested. De az 1 loter nagyon keves, en voltam korhazban is kiszaradassal, nem jo moka.

Orankent egy ppharral ogyal meg. Akar ice teat, spriteot gsumolcslevet. Meg egyel sok vizdus gyumolcsot, zoldseget.


Az is lehet hogy valami vitamin hianyod van amire igy reagalsz, arra is jo a friss áru

2023. júl. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ice tea tényleg jó, én alapból utálom de nyaranta mindig iszom.


5-ös jókat ír.

2023. júl. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!