Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ti mennyi folyadékot isztok...

Ti mennyi folyadékot isztok ebben a melegben?

Figyelt kérdés
Mindennel együtt. Levesek, turmixok, stb.
2018. máj. 29. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:
4litert, de abból 1litert edzésen.
2018. máj. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem mérem, mert nem tudom (mindig elfeledem a dolgot s végülis nem fontos, a szomjúságérzetem jól működik), de szerintem 3-4 litert, mint mindig. Keveset megyek ki (ma pont sétáltam bő 1 órát kora délután, de főleg az árnyas erdőben) s nem is vagyok aktív.

A párom ma 2 liter vizett ivott meg ebéd előtt, ez mondjuk merőben a reggelijén múlik s azon, hogy fut-e. Ma reggel futott (7.5 km) és száraz sütit vitt, eperrel, de mégis, az kevés víz. Ha nem fut és nedves a reggelije, akkor fél liter bőven elég neki s ugyanolyan hidratált. Persze utána jön a délutáni ivás, de az nekem a sok (főleg az éjszakai), neki nem.

Úgyhogy szerintem mindkettőnknek 3-4 liter megy alaphangon mindent beleszámítva. Hatvansok kilósok vagyunk, kisebb-nagyobb, de nem kiemelkedő aktivitással, viszonylag keveset a napon.

2018. máj. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindennel együtt kb. 2 liter. A nap nagy részében irodában ülök vagy bent vagyok a házban.
2018. máj. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia :D

Szerintem kb 4-5L-t kene inni. Fontos a hidrataltsag.

Akkor jó ha a pisid átlátszó és nem sárga.

2018. jún. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!