Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 2.8 vércukorszintem lett...

2.8 vércukorszintem lett étkezés után 2 órával. Most bekaptam kocka cukrot és 5öt mértem. Mikor egyek hogy ne essen le újra?Nem tudtam máig hogy cukor beteg lennék.

Figyelt kérdés
Így biztosan cukorbeteg vagyok?
2023. júl. 17. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:
54%

Nem a cukorbetegsegtol alacsony a cukor, hanem az inzulin vagy gyogyszer bevetele mellett etkezes kihagyasatol.

Remelem, rosszul merted, ettol mar be kene komazni. Menj orvoshoz, ha igaz, akkor nem normalis dolog, de nem a cukorbetegseg tunete.

2023. júl. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem kómázik be feltétlen ettől, nálunk van cukorbeteg munkatárs, sokszor 2,6 a cukra, bár azért az már idegrendszeri tüneteket okoz, szóval ha ilyen alacsony és nem érzed rosszul magad, nem ízzadsz, tudsz kommunilálni és így írni neten, az tuti rossz mérés. Kockacukrot, ha bekapsz, akkor kell legalább 20 perc mire a hatása érvényesül, ennyire alacsony cukorszint nem rendeződik pár perc alatt és utána is még kb. 1 órán át nem vagy jól, nagyon kimeríti a szervezetet.
2023. júl. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!