Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Meddig húzódik el?

Meddig húzódik el?

Figyelt kérdés

Múlthét szerdától szombatig volt vissza-visszatérő hányingerem, vasárnap este óta megy a hasam (szinte víz állagú, bár ma már javult), illetve nagyon gyakran begörcsöl a gyomrom, szeles vagyok. Étvágyam változatlan, más tünetem nincsen. Diétásan étkezem (ropi, sós főtt krumpli, tea), probiotikumot szedek. A menstruációm is a napokban kell, hogy megjöjjön, de korábban nem kísérték ilyen tünetek.

Orvoshoz nem fordulnék, hisz nem fenyeget kiszáradás, de érdekelne, hogy mi mást tudnék tenni, hogy enyhítsem a tüneteket? Főleg a gyomorfájás zavar, ami fájdalomcsillapító hatására sem múlik.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2023. júl. 18. 20:00
 1/2 anonim válasza:
Szia, nekem is volt egy betegségem ilyesmi tünetekkel egy honapja. Hasfogot nem nagyon ajanlom mert a korokozokat nem tudja kiuriteni a szervezeted. Bolust egyél 8-10 egy nap simán mehet. Hasfájásra nospat és algoflex fortet ettem. Én pl semmi dietat nem csinaltam, azt ettem amit eppen kivantam es jol esett. Sok folyadékot is igyál. Nekem is iszonyatosan gorcsolt es fajt. Hoemelkedesem is volt az elso napon de arra ra egy hetre mar meggyogyultam. Jobbulast neked is
2023. júl. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ja az elozo vagyok meg, a gyomorfajasra savcsokkentot irtak fel meg.(quamatel) kb 500ft
2023. júl. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!