Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Iszonyú gyomorfájás éjjel és...

Iszonyú gyomorfájás éjjel és hányás. Mitől lehetett ez?

Figyelt kérdés

Az este elkezdett fájni a gyomrom, de el tudtam aludni. Éjjel felébredtem arra, hogy iszonyúan fáj és hányingerem is volt. Félórás szünetekkel végighánytam az éjszakát és egyre jobban fájt a gyomrom, mintha valaki folyamatosan rugdalta volna. Sehogy nem volt jó feküdni, de ha hasra feküdtem, akkor elviselhetetlen volt. Reggelre jobb lett, de nagyon gyenge vagyok most is.

Az elmúlt egy hónapban harmadszor volt ilyen, de ennyire durva most először. Jövő héten elmegyek orvoshoz, de most biztos nem fér bele az időmbe, nem tudok kivenni szabit sem.

Nem ettem tegnap sem túl sokat, sem túl keveset és olyan kaját sem, amit máskor nem szoktam.


2010. okt. 14. 10:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jól teszed, ha elmész orvoshoz. Lehet kezdődő nyombélfekély, gyomornyálkahártya gyulladás, vagy reflux is. Jobbulást neked.
2010. okt. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben azonnal indulnék az orvoshoz. Mi lehet fontosabb az egészségednél?
2010. okt. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Kriszti83 ***** válasza:
Elkaphattál egy csúnya vírust is. Fordulj orvoshoz!
2010. okt. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jövő hétre kaptam időpontot, addig se nekem nincs időm, se időpont nem volt előbb.
2010. okt. 14. 10:28
 5/8 A kérdező kommentje:
Vírust nem hinném, mert most már jól vagyok, csak elég gyenge és az elmúlt időszakban többször is volt ilyen fájdalom (mindig éjjel), de azonkívül teljesen egészséges vagyok.
2010. okt. 14. 10:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is volt ilyen, pár évvel ezelőtt. A doki megállapította, hogy epekő. Iszonyatosan tud fájni. Visszatérő. Tudd le minél hamarabb.
2010. okt. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Esetleg laktózérzékenység, vagy valami más olyan kaja is lehet, amire érzékeny a gyomrod. Túl zsíros étel, vagy egy bizonyos fűszer is lehet. Az is lehet, hogy régen nem voltál rá érzékeny csak most.
2010. okt. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Laktózérzékeny vagyok, de nem ettem semmi olyat amit nem szoktam máskor. Most már jó, de félek, hogy mikor jön elő legközelebb.
2010. okt. 14. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!