Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ájulás, hányás. Mitől?

Ájulás, hányás. Mitől?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöma villamoson megette a bundáskenyerét, utána felszállt a buszra, ott pedig leült, elájult utána pedig azt vette észre, hogy le van hányva. (ájulás közben hányt, de ez teljesen kiesett ugye neki) Mitől lehet? Egyébként cukorbeteg, nem tudom, hogy ehhez van-e köze.Már több éve, szóval bevan neki állítva, és egyébként sem jelentkezet iulyen tünet soha, az elején sem. (Ma elment orvoshoz, de még nme beszéltem vele, hogy mit mondtak neki)
2011. okt. 2. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Terhes, mert másra nem lehet gondolni, mivel nem írtál nemet és életkort.
2011. okt. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Elnézést!

Nő, 50éves, elvileg nincs élettársa(nem tudok róla) Esetleg változó korra gondoltam, mert azt mondta, hogy amikor fiatal volt, akkor is "ájulós" volt. Ez lehetséges, hogy most újra a hormonok kavarnak be?

Egyébként nem is emlékszik mikor ájult el utoljára, szóval több 10 éve szerintem.

2011. okt. 2. 19:50
 3/5 anonim ***** válasza:
remélem nem agyvérzés... :S
2011. okt. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Miért, ez annak a tünete is lehet? Egyébként általában alacsony a vérnyomása úgy alapból, de lehet, hogy az inzulin tönkre tette az ereit...?
2011. okt. 3. 12:48
 5/5 anonim ***** válasza:

az inzulin nem teszi tönkre az ereket! :O

Sok mindennek lehet a tünete ájulás-hányás: hormonprobléma, fertőzés,(ételmérgezés-tojás), láz, akár gyógyszerváltás.

Mit mondtak neki?

2011. okt. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!