Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit lehet tenni mindennapos...

Mit lehet tenni mindennapos reggeli/délutáni fáradtság ellen?

Figyelt kérdés

Nehéz viseltem mindig is a korán kelést. Az ágyból kimászom egyből, de utána hosszú órákig levert, fáradt vagyok.

6 óra előtt kelek 10 perccel. Olyan 10 óráig tart, mire nagyjából kezdem azt érezni, hogy felébredtem.

Hétvégén is ez van, ha kipihenten felkelek, hogy legalább két órát csak kóválygok, mire észhez térek.

Szedek B vitamint meg egyéb hasonló készítményeket is próbáltam már, de semmi nem vált be.

Rendszeresen sportolok. Allergiás vagyok a parlagfűre. Meg asztmás is vagyok, ami a sporttal egész jól karban tartható.



2023. júl. 22. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Alacsony lehet a vérnyomásod. Igyál egy-két kávét vagy kólát, vagy energiaitalt!
2023. júl. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Rendszeres időben feküdj le (minden nap ugyanakkor), a napi minimum 8 óra legyen meg, hétvégén is tartsd be hogy ugyanakkor kelsz mint hétköznap.

Ha a fáradtság nem javul, ki lehet vizsgáltatni.

2023. júl. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát akkor kelj később, legalább hétvégén. A felébredés még nem ok arra, hogy az ember felkeljen, csak azért, mert már elmúlt 8.
2023. júl. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!